Ettevõttest

EstNor on aastal 2000 asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Peamiseks tegevusalaks on puitmajade tootmine. 20 aasta jooksul oleme ehitanud uued kodud rohkem kui 700 perekonnale.  Norra on meie peamine eksporditurg, kuhu oleme tarninud üle 90% toodangust, järgnevad Rootsi, Eesti ja Soome.

EstNor toodab puitkonstruktsioonil element-, moodul-, palkkarkass- ja käsitööpalkmajasid. Toodame ka fassaadielemente korter- ja ärihoonetele.

EstNor`i majad valmivad kontrollitud keskkonnas ja ilmastiku (vihm, lumi, tuul, temperatuur) eest kaitstuna. Tehasetöö on kiire ja kvaliteetne, tööd teostatakse sertifitseeritud kvaliteedijuhtimiste alustel. Ettevõte omab tegevuseks vajalike litsentse ja sertifikaate.

Elemendi- ja moodulmajade tootmine toimub Harjumaal Kiili majatehases ja palkmajade tootmine Jõgeva tehases. Lisaks on meil pidev koostöö partneritega, kes aitavad meil kõik vajalikud tellimused täita. EstNori aastane tootmisvõimekus on ca 50 maja, põrandapinnaga ca 10 000 m².

Ettevõte on orienteeritud äriklientidele (arendajad, ehitusettevõtted, vahendajad), vähesel määral teenindatakse ka erakliente.

Liikmelisus:

EstNor on Eesti Puitmajaliidu liige
EstNor on Kiili Ettevõtjate Liidu liige
EstNor on Norra-Eesti kaubanduskoja liige

“Aasta Tehasemaja” auhinnad:

2019 – parim eramaja ja NorDani eriauhind – EstNor OÜ maja Norras
2018 – parim avalik hoone – EstNor OÜ lao- ja büroohoone Rootsis
2017 – “Delfi lugejate lemmik” auhind ja Akzo Bonel Baltics AS eriauhind – EstNor OÜ eramu Norras
2015 – II koht üldkokkuvõttes ja Lotus Timberi ning Monieri eriauhind – EstNor OÜ kortermaja Norras

Sponsorlus: